Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
101
Färdig
Konstantin Mukutadze
Gracie Barra Fulham
Farid Salmanov Gymnasium Vann på poäng - 06:00
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
2-105
Färdig
Александр Вахлеев
Senna Fight Academy
Sergey Vyalkin Gymnasium Vann via diskvalificering - 00:14
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
102
Färdig
Руслан Хашба
AF Academy
Вячеслав Кудряшов Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association Vann på Submission - 03:24
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
Färdig
Unknown User
Strela Team (official)
Vann på Walkover - 05:17
Ilya Yaroshevsky 187 BJJ
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
106
Färdig
Магомед Алиев
Gymnasium
Евгений Зедгенидзев Strela Team (official) Vann på Submission - 04:50
Male (NoGi) / White / Master 2 / Heavy -94 kg
(Saturday)
1-98
Färdig
Василий Арнаут
Gymnasium
Vann på poäng - 05:00
Генадий Димитриев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 kg
(Saturday)
98
Färdig
Савелий Налимов
ZR Team
Aleksandr Serbinov Vann på Submission - 00:10
Male (NoGi) / White / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
98
Färdig
Шамил Абдулманапов
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på Submission - 01:16
Gagik Vardikyan Gymnasium
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
101
Färdig
Abduhalim Ernazarov
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 05:00
Georgy Kononykhin АСЕ Ястреб
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Heavy -94 kg
(Saturday)
2-106
Färdig
Mykhailo Kovalenko
Gymnasium
Vann på Submission - 00:18
Андрей Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -67 kg
(Saturday)
100
Färdig
Daniil Denisenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Dmitry Filinov АСЕ Ястреб Vann på Submission - 02:09
Male (NoGi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Saturday)
Färdig
Alexander Zhuravlev
Gymnasium
Vann på Walkover - 02:54
Sergei Lunkov Senna Fight Academy
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
101
Färdig
Tkachev Alexey
Bogdan Grappling School
Sergey Zimaev PHUKET TOP TEAM Vann på Submission - 02:52
Male (NoGi) / Blue / Master 3 / Light -76 kg
(Saturday)
100
Färdig
ANTON GRACHEV
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vyacheslav Melnik Gymnasium Vann på Submission - 03:12
Male (NoGi) / White / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
111
Färdig
Орхан Гафилзадэ
Gymnasium
Айдимир Темирбулатов TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på poäng - 05:00
Male (NoGi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Saturday)
107
Färdig
Артур Саруханян
Gymnasium
Vladimir Blyum Ludus GoJira Vann på poäng - 06:00
Female (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
103
Färdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Vann på Submission - 02:57
Anna Semennikova АСЕ Ястреб
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 kg
(Saturday)
99
Färdig
Damir Kalandarov
Ludus GoJira
Vann på poäng - 04:00
Aleksandr Serbinov
Male (NoGi) / White / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
104
Färdig
Семён Этингов
NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION
Vann på Submission - 01:04
Сергей Никитин AF Academy
Male (NoGi) / White / Adult / Super Heavy -100kg
(Saturday)
Färdig
Александр Бушеев
Gymnasium
Руслан Магомедов Gymnasium Vann på Walkover
Male (NoGi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
102
Färdig
Генадий Колев
Gymnasium
Vann på poäng - 05:00
Tamerlan Eslemesov EVOLVE BJJ
2004-2005 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
99
Färdig
Варвара Машкина
Budo Zabaikalia
Полина Титаренко LEGION SPB Vann på Submission - 04:58
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
102
Färdig
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Unknown User Strela Team (official) Vann på Submission - 00:46
Male (NoGi) / Blue / Adult / Heavy -94 kg
(Saturday)
Färdig
Magomed Ali Abdusalamov
Agat
Vann på Walkover - 04:50
Timur Garipov CHEKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
103
Färdig
Sergey Zimaev
PHUKET TOP TEAM
Vann på Submission - 04:37
Александр Тягунов
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Heavy -94 kg
(Saturday)
106
Färdig
Илья Слесарев
LION ACADEMY
Виктор Жигульский GF Team Russia Vann på Submission - 00:36
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
107
Färdig
Dmitry Zubrilin
Gymnasium
Сергей Игнатюгин Senna Fight Academy Vann på Submission - 01:20
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Färdig
Гюльмагомед Гюльмагомедов
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på Walkover - 05:00
Dmitry Yudin GRACIE BARRA Khabarovsk
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
Färdig
Alexander Sirash
Ludus Perm
Сергей Соколенко Gymnasium Vann på Walkover
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
1-99
Färdig
Alexander Sirash
Ludus Perm
Dmitriy Zhuravlev BHJJC-SAMARA Vann på domslut
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
1-100
Färdig
Сергей Соколенко
Gymnasium
Dmitriy Zhuravlev BHJJC-SAMARA Vann på Submission - 01:33
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
108
Färdig
Евгений Кузьмин
AF Academy
Семён Этингов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION Vann på Submission - 03:39