Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-87
Färdig
Василий Арнаут
Gymnasium
Vann på poäng - 05:00
Александр Мангутов STRELA TEAM
2010-2011 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -46 kg
(Saturday)
87
Färdig
Ekaterina Kurzhonkova
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 00:17
Екатерина Веревкина Ludus Ryazan
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -46 kg
(Saturday)
91
Färdig
Климентий Смирнов
Jungle Bjj
Vann på Submission - 01:23
Исмаил Тагиров Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
1-83
Färdig
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på domslut - 05:00
Тамерлан Хашимахов GF Team Russia
2008-2009 (NoGi) / Girls / White / -44 kg
(Saturday)
91
Färdig
Екатерина Тимофеева
Gymnasium
Sofia Apolskaya КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Vann på poäng - 04:00
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -40 kg
(Saturday)
Färdig
Полина Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Vann på Walkover - 03:00
Арина Романова СК БОЕЦ
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Saturday)
85
Färdig
Alexey Rozhdestvenskiy
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 00:51
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official)
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -46 kg
(Saturday)
93
Färdig
Maxim Sim
Gracie Barra Northridge
Vann på poäng - 03:00
Дима Перевалов АСЕ Ястреб
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -67 kg
(Saturday)
88
Färdig
Mark Aksenov
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 02:29
Karen Surinov Gymnasium
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
92
Färdig
Владислав Гаузер
CHECKMAT INTERNATIONAL
Unknown User Strela Team (official) Vann på poäng - 04:00
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
93
Färdig
Georgii Sarkisov
Gymnasium
Kirill Matyunin Gymnasium Vann på Submission - 04:25
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -46 kg
(Saturday)
85
Färdig
Сархан Бабаев
LEGION SPB
Alexander Uchaev Gymnasium Vann på poäng - 03:00
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-88
Färdig
Сергей Игнатюгин
Senna Fight Academy
Vann på Submission - 04:05
Евгений Кузьмин AF Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -39 kg
(Saturday)
90
Färdig
Эльдар Алиев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 00:21
Козлов Александр Gracie Barra Ekaterinburg
2004-2005 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Saturday)
Färdig
Екатерина Зайкина
Fight & Fitness
Дарья Овчаренко Ludus Perm Vann på Walkover
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Färdig
Манук Григорян
187 BJJ
Vann på Walkover - 04:52
Mukhamediyar Kudaikulov kazakhstan national team
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -54 kg
(Saturday)
90
Färdig
Тихон Мацуганов
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 00:22
Данил Коломыцев Ludus Perm
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -32 kg
(Saturday)
87
Färdig
Денни Хатуев
Titan Jiu Jitsu Moscow
Vann på Submission - 00:13
Arseniy Vashnev (Вашнёв)
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -46 kg
(Saturday)
92
Färdig
Сергей Иванов
АСЕ Ястреб
Vann på Submission - 00:47
Исмаил Тагиров Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -28 kg
(Saturday)
85
Färdig
Sofia Kostrikina
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Vann på Submission - 00:20
Василиса Mustafina
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Saturday)
84
Färdig
ISLAM KHAZBIEV
Strela Team (official)
Kirill Tsygankov SAPSAN TEAM Vann på poäng - 04:00
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -56 kg
(Saturday)
92
Färdig
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Аким Перышкин АСЕ Ястреб Vann på poäng - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
88
Färdig
Сергей Бадло
LION ACADEMY
Alexander Smorodkin S.P.O.R.T. Generation Vann via diskvalificering - 02:45
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
93
Färdig
Евгений Зайцев
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 04:00
Арсений Андронов Strela Team (official)
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
87
Färdig
Роман Чащин
Vann på poäng - 03:00
Stanislav Dbar Supernova BJJ Academy
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -40 kg
(Saturday)
88
Färdig
Полина Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Sofya Glazyrina Supernova BJJ Academy Vann på Submission - 01:15
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
94
Färdig
Danil Vidinev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Егор Карпенко LION ACADEMY Vann på poäng - 03:00
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
94
Färdig
Vladimir Blyum
Ludus GoJira
Vann på poäng - 05:00
Aibar Orazaly
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
1-84
Färdig
Zaur Bagomedov
Gymnasium
Vann på poäng - 05:00
Талгат Замалиев Strela Team (official)
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-89
Färdig
Семён Этингов
NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION
Vann på poäng - 05:00
Василий Арнаут Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -39 kg
(Saturday)
91
Färdig
Потап Казаков
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Grigory Brezhnev Ludus GoJira Vann på poäng - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Saturday)
86
Färdig
Alexey Rozhdestvenskiy
Supernova BJJ Academy
Владислав Михеев Supernova BJJ Academy Vann på Submission - 03:19