Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-87
Završeno
Василий Арнаут
Gymnasium
Pobeda po poenima - 05:00
Александр Мангутов STRELA TEAM
2010-2011 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -46 kg
(Saturday)
87
Završeno
Ekaterina Kurzhonkova
Supernova BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 00:17
Екатерина Веревкина Ludus Ryazan
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -46 kg
(Saturday)
91
Završeno
Климентий Смирнов
Jungle Bjj
Pobedio Završnicom - 01:23
Исмаил Тагиров Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
1-83
Završeno
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobedio Odlukom - 05:00
Тамерлан Хашимахов GF Team Russia
2008-2009 (NoGi) / Girls / White / -44 kg
(Saturday)
91
Završeno
Екатерина Тимофеева
Gymnasium
Sofia Apolskaya КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Pobeda po poenima - 04:00
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -40 kg
(Saturday)
Završeno
Полина Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Pobeda bez borbe - 03:00
Арина Романова СК БОЕЦ
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Saturday)
85
Završeno
Alexey Rozhdestvenskiy
Supernova BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 00:51
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official)
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -46 kg
(Saturday)
93
Završeno
Maxim Sim
Gracie Barra Northridge
Pobeda po poenima - 03:00
Дима Перевалов АСЕ Ястреб
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -67 kg
(Saturday)
88
Završeno
Mark Aksenov
Supernova BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 02:29
Karen Surinov Gymnasium
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
92
Završeno
Владислав Гаузер
CHECKMAT INTERNATIONAL
Unknown User Strela Team (official) Pobeda po poenima - 04:00
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
93
Završeno
Georgii Sarkisov
Gymnasium
Kirill Matyunin Gymnasium Pobedio Završnicom - 04:25
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -46 kg
(Saturday)
85
Završeno
Сархан Бабаев
LEGION SPB
Alexander Uchaev Gymnasium Pobeda po poenima - 03:00
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-88
Završeno
Сергей Игнатюгин
Senna Fight Academy
Pobedio Završnicom - 04:05
Евгений Кузьмин AF Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -39 kg
(Saturday)
90
Završeno
Эльдар Алиев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 00:21
Козлов Александр Gracie Barra Ekaterinburg
2004-2005 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Saturday)
Završeno
Екатерина Зайкина
Fight & Fitness
Дарья Овчаренко Ludus Perm Pobeda bez borbe
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Završeno
Манук Григорян
187 BJJ
Pobeda bez borbe - 04:52
Mukhamediyar Kudaikulov kazakhstan national team
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -54 kg
(Saturday)
90
Završeno
Тихон Мацуганов
Supernova BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 00:22
Данил Коломыцев Ludus Perm
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -32 kg
(Saturday)
87
Završeno
Денни Хатуев
Titan Jiu Jitsu Moscow
Pobedio Završnicom - 00:13
Arseniy Vashnev (Вашнёв)
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -46 kg
(Saturday)
92
Završeno
Сергей Иванов
АСЕ Ястреб
Pobedio Završnicom - 00:47
Исмаил Тагиров Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -28 kg
(Saturday)
85
Završeno
Sofia Kostrikina
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Pobedio Završnicom - 00:20
Василиса Mustafina
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Saturday)
84
Završeno
ISLAM KHAZBIEV
Strela Team (official)
Kirill Tsygankov SAPSAN TEAM Pobeda po poenima - 04:00
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -56 kg
(Saturday)
92
Završeno
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Аким Перышкин АСЕ Ястреб Pobeda po poenima - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
88
Završeno
Сергей Бадло
LION ACADEMY
Alexander Smorodkin S.P.O.R.T. Generation Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:45
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
93
Završeno
Евгений Зайцев
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Арсений Андронов Strela Team (official)
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
87
Završeno
Роман Чащин
Pobeda po poenima - 03:00
Stanislav Dbar Supernova BJJ Academy
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -40 kg
(Saturday)
88
Završeno
Полина Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Sofya Glazyrina Supernova BJJ Academy Pobedio Završnicom - 01:15
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
94
Završeno
Danil Vidinev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Егор Карпенко LION ACADEMY Pobeda po poenima - 03:00
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
94
Završeno
Vladimir Blyum
Ludus GoJira
Pobeda po poenima - 05:00
Aibar Orazaly
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
1-84
Završeno
Zaur Bagomedov
Gymnasium
Pobeda po poenima - 05:00
Талгат Замалиев Strela Team (official)
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-89
Završeno
Семён Этингов
NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION
Pobeda po poenima - 05:00
Василий Арнаут Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -39 kg
(Saturday)
91
Završeno
Потап Казаков
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Grigory Brezhnev Ludus GoJira Pobeda po poenima - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Saturday)
86
Završeno
Alexey Rozhdestvenskiy
Supernova BJJ Academy
Владислав Михеев Supernova BJJ Academy Pobedio Završnicom - 03:19