Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-87
Finished
Василий Арнаут
Gymnasium
Won by points - 05:00
Александр Мангутов STRELA TEAM
2010-2011 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -46 kg
(Saturday)
87
Finished
Ekaterina Kurzhonkova
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 00:17
Екатерина Веревкина Ludus Ryazan
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -46 kg
(Saturday)
91
Finished
Климентий Смирнов
Jungle Bjj
Won by Submission - 01:23
Исмаил Тагиров Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
1-83
Finished
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by Decision - 05:00
Тамерлан Хашимахов GF Team Russia
2008-2009 (NoGi) / Girls / White / -44 kg
(Saturday)
91
Finished
Екатерина Тимофеева
Gymnasium
Sofia Apolskaya КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by points - 04:00
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -40 kg
(Saturday)
Finished
Полина Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Won by Walkover - 03:00
Арина Романова СК БОЕЦ
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Saturday)
85
Finished
Alexey Rozhdestvenskiy
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 00:51
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official)
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -46 kg
(Saturday)
93
Finished
Maxim Sim
Gracie Barra Northridge
Won by points - 03:00
Дима Перевалов АСЕ Ястреб
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -67 kg
(Saturday)
88
Finished
Mark Aksenov
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 02:29
Karen Surinov Gymnasium
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
92
Finished
Владислав Гаузер
CHECKMAT INTERNATIONAL
Unknown User Strela Team (official) Won by points - 04:00
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
93
Finished
Georgii Sarkisov
Gymnasium
Kirill Matyunin Gymnasium Won by Submission - 04:25
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -46 kg
(Saturday)
85
Finished
Сархан Бабаев
LEGION SPB
Alexander Uchaev Gymnasium Won by points - 03:00
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-88
Finished
Сергей Игнатюгин
Senna Fight Academy
Won by Submission - 04:05
Евгений Кузьмин AF Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -39 kg
(Saturday)
90
Finished
Эльдар Алиев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 00:21
Козлов Александр Gracie Barra Ekaterinburg
2004-2005 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Saturday)
Finished
Екатерина Зайкина
Fight & Fitness
Дарья Овчаренко Ludus Perm Won by Walkover
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Finished
Манук Григорян
187 BJJ
Won by Walkover - 04:52
Mukhamediyar Kudaikulov kazakhstan national team
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -54 kg
(Saturday)
90
Finished
Тихон Мацуганов
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 00:22
Данил Коломыцев Ludus Perm
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -32 kg
(Saturday)
87
Finished
Денни Хатуев
Titan Jiu Jitsu Moscow
Won by Submission - 00:13
Arseniy Vashnev (Вашнёв)
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -46 kg
(Saturday)
92
Finished
Сергей Иванов
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:47
Исмаил Тагиров Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -28 kg
(Saturday)
85
Finished
Sofia Kostrikina
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 00:20
Василиса Mustafina
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Saturday)
84
Finished
ISLAM KHAZBIEV
Strela Team (official)
Kirill Tsygankov SAPSAN TEAM Won by points - 04:00
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -56 kg
(Saturday)
92
Finished
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Аким Перышкин АСЕ Ястреб Won by points - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
88
Finished
Сергей Бадло
LION ACADEMY
Alexander Smorodkin S.P.O.R.T. Generation Won by Disqualification (disqualification) - 02:45
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
93
Finished
Евгений Зайцев
Supernova BJJ Academy
Won by points - 04:00
Арсений Андронов Strela Team (official)
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
87
Finished
Роман Чащин
Won by points - 03:00
Stanislav Dbar Supernova BJJ Academy
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -40 kg
(Saturday)
88
Finished
Полина Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Sofya Glazyrina Supernova BJJ Academy Won by Submission - 01:15
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
94
Finished
Danil Vidinev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Егор Карпенко LION ACADEMY Won by points - 03:00
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
94
Finished
Vladimir Blyum
Ludus GoJira
Won by points - 05:00
Aibar Orazaly
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
1-84
Finished
Zaur Bagomedov
Gymnasium
Won by points - 05:00
Талгат Замалиев Strela Team (official)
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-89
Finished
Семён Этингов
NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION
Won by points - 05:00
Василий Арнаут Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -39 kg
(Saturday)
91
Finished
Потап Казаков
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Grigory Brezhnev Ludus GoJira Won by points - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Saturday)
86
Finished
Alexey Rozhdestvenskiy
Supernova BJJ Academy
Владислав Михеев Supernova BJJ Academy Won by Submission - 03:19