Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
88
Finished
Fedor Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
Unknown User Gracie Barra Ekaterinburg Won by points - 03:00
2004-2005 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Saturday)
83
Finished
Ольга Антропова
Gymnasium
Won by points - 05:00
Дарья Овчаренко Ludus Perm
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
95
Finished
Самир Фаляхиев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Николай Смирнов АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:48
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
95
Finished
Шамсудин Сантемиров
TOP TEAM FIGHT CLUB
Konstantin Mukutadze Gracie Barra Fulham Won by Submission - 04:09
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
Finished
Unknown User
Strela Team (official)
Michael Chibikeev Supernova BJJ Academy Won by Walkover
2008-2009 (NoGi) / Boys / White / -44 kg
(Saturday)
2-91
Finished
Ilya Sergeev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by points - 04:00
Айдемир Пшеунов LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -67 kg
(Saturday)
89
Finished
Никита Петухов
STONEGUARD
Won by points - 04:00
Unknown User Strela Team (official)
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
1-85
Finished
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Won by Submission - 00:10
Манук Григорян 187 BJJ
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
95
Finished
Генадий Колев
Gymnasium
Kirill Matyunin Gymnasium Won by points - 05:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -54 kg
(Saturday)
96
Finished
Алексей Горелов
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Артем Некрасов Gracie Barra Ekaterinburg
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
89
Finished
Daniil Antonov
Artem Chibikeev Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2004-2005 (Gi) / Girls / White / -84 kg
(Saturday)
1-87
Finished
Валерия Белашова
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 05:00
Ева Атавина Ludus Perm
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
97
Finished
Zakhar Eremin
Gymnasium
Won by points - 03:00
Никита Кондратьев Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -56 kg
(Saturday)
93
Finished
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 00:24
VLADISLAV KOVALSKII AF Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / White / -44 kg
(Saturday)
2-93
Finished
Матвей Ерамасов
АСЕ Ястреб
Джалал Магомедов A-FORCE BJJ Won by points - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Saturday)
87
Finished
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin)
Strela Team (official)
Владислав Михеев Supernova BJJ Academy Won by points - 04:00
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -28 kg
(Saturday)
86
Finished
Sofia Kostrikina
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 00:23
Фаррухшина Карина ZR Team
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
96
Finished
Николай Смирнов
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:52
Maksim Sifurov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
96
Finished
Николай Федосов
Strela Team (official)
Осман Эфендиев Won by Submission - 03:23
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
94
Finished
Евгений Зайцев
Supernova BJJ Academy
FEDOR KONONYKHIN АСЕ Ястреб Won by Submission - 01:43
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
Finished
Захар Антонов
Won by Walkover
Вячеслав Вишняков Supernova BJJ Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -49 kg
(Saturday)
99
Finished
Дмитрий Конарев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Алексей Скорев SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
89
Finished
Alexander Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
Won by Submission - 01:36
Maksim Bryksin Gymnasium
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -40 kg
(Saturday)
89
Finished
Арина Романова
СК БОЕЦ
Sofya Glazyrina Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:14
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
90
Finished
Асанали Абаев
Won by points - 03:00
Kirill Zotov Supernova BJJ Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -54 kg
(Saturday)
97
Finished
Timur Kipriianov
Gymnasium
Won by points - 04:00
Арсений Ошмарин MATA LEAO
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-90
Finished
Сергей Игнатюгин
Senna Fight Academy
Won by points - 05:00
Семён Этингов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -39 kg
(Saturday)
92
Finished
Эльдар Алиев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 04:00
Николай Мизин ZR Team
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -56 kg
(Saturday)
94
Finished
Аким Перышкин
АСЕ Ястреб
Won by points - 04:00
VLADISLAV KOVALSKII AF Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Saturday)
97
Finished
Maksim Bataev
SAPSAN TEAM
Won by points - 04:00
Kirill Polyakov CHECKMAT INTERNATIONAL
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -49 kg
(Saturday)
101
Finished
Postnikov Jakov
Alex Alves jiu Jitsu
Ali Abakarov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -49 kg
(Saturday)
1-88
Finished
Albina Rozbaeva
ZR Team
Won by Submission - 01:01
Виктория Тарасова Strela Team (official)