Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
88
Gotowy
Fedor Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
Unknown User Gracie Barra Ekaterinburg Wygrana na punkty - 03:00
2004-2005 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Saturday)
83
Gotowy
Ольга Антропова
Gymnasium
Wygrana na punkty - 05:00
Дарья Овчаренко Ludus Perm
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
95
Gotowy
Самир Фаляхиев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Николай Смирнов АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
95
Gotowy
Шамсудин Сантемиров
TOP TEAM FIGHT CLUB
Konstantin Mukutadze Gracie Barra Fulham Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
Gotowy
Unknown User
Strela Team (official)
Michael Chibikeev Supernova BJJ Academy Wygrana walkowerem
2008-2009 (NoGi) / Boys / White / -44 kg
(Saturday)
2-91
Gotowy
Ilya Sergeev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Wygrana na punkty - 04:00
Айдемир Пшеунов LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -67 kg
(Saturday)
89
Gotowy
Никита Петухов
STONEGUARD
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Strela Team (official)
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
1-85
Gotowy
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Манук Григорян 187 BJJ
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
95
Gotowy
Генадий Колев
Gymnasium
Kirill Matyunin Gymnasium Wygrana na punkty - 05:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -54 kg
(Saturday)
96
Gotowy
Алексей Горелов
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Артем Некрасов Gracie Barra Ekaterinburg
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
89
Gotowy
Daniil Antonov
Artem Chibikeev Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
2004-2005 (Gi) / Girls / White / -84 kg
(Saturday)
1-87
Gotowy
Валерия Белашова
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 05:00
Ева Атавина Ludus Perm
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
97
Gotowy
Zakhar Eremin
Gymnasium
Wygrana na punkty - 03:00
Никита Кондратьев Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -56 kg
(Saturday)
93
Gotowy
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
VLADISLAV KOVALSKII AF Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / White / -44 kg
(Saturday)
2-93
Gotowy
Матвей Ерамасов
АСЕ Ястреб
Джалал Магомедов A-FORCE BJJ Wygrana na punkty - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Saturday)
87
Gotowy
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin)
Strela Team (official)
Владислав Михеев Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 04:00
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -28 kg
(Saturday)
86
Gotowy
Sofia Kostrikina
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Фаррухшина Карина ZR Team
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -36 kg
(Saturday)
96
Gotowy
Николай Смирнов
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Maksim Sifurov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
96
Gotowy
Николай Федосов
Strela Team (official)
Осман Эфендиев Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
94
Gotowy
Евгений Зайцев
Supernova BJJ Academy
FEDOR KONONYKHIN АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
Gotowy
Захар Антонов
Wygrana walkowerem
Вячеслав Вишняков Supernova BJJ Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -49 kg
(Saturday)
99
Gotowy
Дмитрий Конарев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Алексей Скорев SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
89
Gotowy
Alexander Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Maksim Bryksin Gymnasium
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -40 kg
(Saturday)
89
Gotowy
Арина Романова
СК БОЕЦ
Sofya Glazyrina Supernova BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
90
Gotowy
Асанали Абаев
Wygrana na punkty - 03:00
Kirill Zotov Supernova BJJ Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -54 kg
(Saturday)
97
Gotowy
Timur Kipriianov
Gymnasium
Wygrana na punkty - 04:00
Арсений Ошмарин MATA LEAO
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
2-90
Gotowy
Сергей Игнатюгин
Senna Fight Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Семён Этингов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -39 kg
(Saturday)
92
Gotowy
Эльдар Алиев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 04:00
Николай Мизин ZR Team
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -56 kg
(Saturday)
94
Gotowy
Аким Перышкин
АСЕ Ястреб
Wygrana na punkty - 04:00
VLADISLAV KOVALSKII AF Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Saturday)
97
Gotowy
Maksim Bataev
SAPSAN TEAM
Wygrana na punkty - 04:00
Kirill Polyakov CHECKMAT INTERNATIONAL
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -49 kg
(Saturday)
101
Gotowy
Postnikov Jakov
Alex Alves jiu Jitsu
Ali Abakarov CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -49 kg
(Saturday)
1-88
Gotowy
Albina Rozbaeva
ZR Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Виктория Тарасова Strela Team (official)