Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
101
Gotowy
Konstantin Mukutadze
Gracie Barra Fulham
Farid Salmanov Gymnasium Wygrana na punkty - 06:00
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
2-105
Gotowy
Александр Вахлеев
Senna Fight Academy
Sergey Vyalkin Gymnasium Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:14
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
102
Gotowy
Руслан Хашба
AF Academy
Вячеслав Кудряшов Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
Gotowy
Unknown User
Strela Team (official)
Wygrana walkowerem - 05:17
Ilya Yaroshevsky 187 BJJ
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
106
Gotowy
Магомед Алиев
Gymnasium
Евгений Зедгенидзев Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Male (NoGi) / White / Master 2 / Heavy -94 kg
(Saturday)
1-98
Gotowy
Василий Арнаут
Gymnasium
Wygrana na punkty - 05:00
Генадий Димитриев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 kg
(Saturday)
98
Gotowy
Савелий Налимов
ZR Team
Aleksandr Serbinov Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Male (NoGi) / White / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
98
Gotowy
Шамил Абдулманапов
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Gagik Vardikyan Gymnasium
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
101
Gotowy
Abduhalim Ernazarov
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Georgy Kononykhin АСЕ Ястреб
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Heavy -94 kg
(Saturday)
2-106
Gotowy
Mykhailo Kovalenko
Gymnasium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Андрей Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -67 kg
(Saturday)
100
Gotowy
Daniil Denisenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Dmitry Filinov АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Male (NoGi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Saturday)
Gotowy
Alexander Zhuravlev
Gymnasium
Wygrana walkowerem - 02:54
Sergei Lunkov Senna Fight Academy
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
101
Gotowy
Tkachev Alexey
Bogdan Grappling School
Sergey Zimaev PHUKET TOP TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Male (NoGi) / Blue / Master 3 / Light -76 kg
(Saturday)
100
Gotowy
ANTON GRACHEV
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vyacheslav Melnik Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Male (NoGi) / White / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
111
Gotowy
Орхан Гафилзадэ
Gymnasium
Айдимир Темирбулатов TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrana na punkty - 05:00
Male (NoGi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Saturday)
107
Gotowy
Артур Саруханян
Gymnasium
Vladimir Blyum Ludus GoJira Wygrana na punkty - 06:00
Female (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
103
Gotowy
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Anna Semennikova АСЕ Ястреб
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 kg
(Saturday)
99
Gotowy
Damir Kalandarov
Ludus GoJira
Wygrana na punkty - 04:00
Aleksandr Serbinov
Male (NoGi) / White / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
104
Gotowy
Семён Этингов
NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Сергей Никитин AF Academy
Male (NoGi) / White / Adult / Super Heavy -100kg
(Saturday)
Gotowy
Александр Бушеев
Gymnasium
Руслан Магомедов Gymnasium Wygrana walkowerem
Male (NoGi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
102
Gotowy
Генадий Колев
Gymnasium
Wygrana na punkty - 05:00
Tamerlan Eslemesov EVOLVE BJJ
2004-2005 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
99
Gotowy
Варвара Машкина
Budo Zabaikalia
Полина Титаренко LEGION SPB Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:58
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
102
Gotowy
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Unknown User Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Male (NoGi) / Blue / Adult / Heavy -94 kg
(Saturday)
Gotowy
Magomed Ali Abdusalamov
Agat
Wygrana walkowerem - 04:50
Timur Garipov CHEKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
103
Gotowy
Sergey Zimaev
PHUKET TOP TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
Александр Тягунов
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Heavy -94 kg
(Saturday)
106
Gotowy
Илья Слесарев
LION ACADEMY
Виктор Жигульский GF Team Russia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
107
Gotowy
Dmitry Zubrilin
Gymnasium
Сергей Игнатюгин Senna Fight Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Gotowy
Гюльмагомед Гюльмагомедов
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrana walkowerem - 05:00
Dmitry Yudin GRACIE BARRA Khabarovsk
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
Gotowy
Alexander Sirash
Ludus Perm
Сергей Соколенко Gymnasium Wygrana walkowerem
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
1-99
Gotowy
Alexander Sirash
Ludus Perm
Dmitriy Zhuravlev BHJJC-SAMARA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
1-100
Gotowy
Сергей Соколенко
Gymnasium
Dmitriy Zhuravlev BHJJC-SAMARA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
108
Gotowy
Евгений Кузьмин
AF Academy
Семён Этингов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39