Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
101
Završeno
Konstantin Mukutadze
Gracie Barra Fulham
Farid Salmanov Gymnasium Pobeda po poenima - 06:00
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
2-105
Završeno
Александр Вахлеев
Senna Fight Academy
Sergey Vyalkin Gymnasium Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:14
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
102
Završeno
Руслан Хашба
AF Academy
Вячеслав Кудряшов Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association Pobedio Završnicom - 03:24
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
Završeno
Unknown User
Strela Team (official)
Pobeda bez borbe - 05:17
Ilya Yaroshevsky 187 BJJ
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
106
Završeno
Магомед Алиев
Gymnasium
Евгений Зедгенидзев Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 04:50
Male (NoGi) / White / Master 2 / Heavy -94 kg
(Saturday)
1-98
Završeno
Василий Арнаут
Gymnasium
Pobeda po poenima - 05:00
Генадий Димитриев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 kg
(Saturday)
98
Završeno
Савелий Налимов
ZR Team
Aleksandr Serbinov Pobedio Završnicom - 00:10
Male (NoGi) / White / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
98
Završeno
Шамил Абдулманапов
TOP TEAM FIGHT CLUB
Pobedio Završnicom - 01:16
Gagik Vardikyan Gymnasium
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
101
Završeno
Abduhalim Ernazarov
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Georgy Kononykhin АСЕ Ястреб
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Heavy -94 kg
(Saturday)
2-106
Završeno
Mykhailo Kovalenko
Gymnasium
Pobedio Završnicom - 00:18
Андрей Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -67 kg
(Saturday)
100
Završeno
Daniil Denisenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Dmitry Filinov АСЕ Ястреб Pobedio Završnicom - 02:09
Male (NoGi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Saturday)
Završeno
Alexander Zhuravlev
Gymnasium
Pobeda bez borbe - 02:54
Sergei Lunkov Senna Fight Academy
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
101
Završeno
Tkachev Alexey
Bogdan Grappling School
Sergey Zimaev PHUKET TOP TEAM Pobedio Završnicom - 02:52
Male (NoGi) / Blue / Master 3 / Light -76 kg
(Saturday)
100
Završeno
ANTON GRACHEV
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vyacheslav Melnik Gymnasium Pobedio Završnicom - 03:12
Male (NoGi) / White / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
111
Završeno
Орхан Гафилзадэ
Gymnasium
Айдимир Темирбулатов TOP TEAM FIGHT CLUB Pobeda po poenima - 05:00
Male (NoGi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Saturday)
107
Završeno
Артур Саруханян
Gymnasium
Vladimir Blyum Ludus GoJira Pobeda po poenima - 06:00
Female (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
103
Završeno
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Pobedio Završnicom - 02:57
Anna Semennikova АСЕ Ястреб
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 kg
(Saturday)
99
Završeno
Damir Kalandarov
Ludus GoJira
Pobeda po poenima - 04:00
Aleksandr Serbinov
Male (NoGi) / White / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
104
Završeno
Семён Этингов
NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION
Pobedio Završnicom - 01:04
Сергей Никитин AF Academy
Male (NoGi) / White / Adult / Super Heavy -100kg
(Saturday)
Završeno
Александр Бушеев
Gymnasium
Руслан Магомедов Gymnasium Pobeda bez borbe
Male (NoGi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
102
Završeno
Генадий Колев
Gymnasium
Pobeda po poenima - 05:00
Tamerlan Eslemesov EVOLVE BJJ
2004-2005 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
99
Završeno
Варвара Машкина
Budo Zabaikalia
Полина Титаренко LEGION SPB Pobedio Završnicom - 04:58
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
102
Završeno
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Unknown User Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 00:46
Male (NoGi) / Blue / Adult / Heavy -94 kg
(Saturday)
Završeno
Magomed Ali Abdusalamov
Agat
Pobeda bez borbe - 04:50
Timur Garipov CHEKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
103
Završeno
Sergey Zimaev
PHUKET TOP TEAM
Pobedio Završnicom - 04:37
Александр Тягунов
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Heavy -94 kg
(Saturday)
106
Završeno
Илья Слесарев
LION ACADEMY
Виктор Жигульский GF Team Russia Pobedio Završnicom - 00:36
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
107
Završeno
Dmitry Zubrilin
Gymnasium
Сергей Игнатюгин Senna Fight Academy Pobedio Završnicom - 01:20
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Završeno
Гюльмагомед Гюльмагомедов
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobeda bez borbe - 05:00
Dmitry Yudin GRACIE BARRA Khabarovsk
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
Završeno
Alexander Sirash
Ludus Perm
Сергей Соколенко Gymnasium Pobeda bez borbe
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
1-99
Završeno
Alexander Sirash
Ludus Perm
Dmitriy Zhuravlev BHJJC-SAMARA Pobedio Odlukom
Male (NoGi) / Purple / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
1-100
Završeno
Сергей Соколенко
Gymnasium
Dmitriy Zhuravlev BHJJC-SAMARA Pobedio Završnicom - 01:33
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
108
Završeno
Евгений Кузьмин
AF Academy
Семён Этингов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION Pobedio Završnicom - 03:39