Wykryliśmy, że być może korzystasz z przestarzałej przeglądarki, która nie jest kompatybilna z naszą stroną internetową.
Toggle navigation
Community
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Zaloguj się
Utwórz konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Konto
Zaloguj się
Utwórz konto
Community/społeczność
Akademie
Zespóły
Zawodnicy
Ranking
Best Boys 8-9 year White/Grey Belts
Ostatnio obliczone 8 godzin temu
Rankings
Best Boys 8-9 year White/Grey Belts
Global
96.
Нитенко Артемий
Pridebjj
2
Points
0
Wins
4
Losses
0
0
2
96.
Alexander Kim
Strela Team (official)
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
1
96.
Попов Данила
Fratrum
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
96.
Vasily Sharov
Gymnasium
2
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
96.
Антон Матросов
Gymnasium
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
96.
Александр Лукьянов
Fratrum
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
96.
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
108.
Andrey Melnikov
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Эльдар Кушхов
S.P.O.R.T. Generation
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Aleksandre Duchidze
Legion Brazilian Jiu Jitsu
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Luka Banetishvili
Legion Brazilian Jiu Jitsu
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Artem Sizykh
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Abdulgamid Yaikbaev
Pridebjj
1
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
1
108.
Вадим Кожемяк
BJJ.Parnas
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Luka Omiadze
Fighting club bushido
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Даниил Назаров
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Демис Макарян
ART OF FIGHT
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Fedor Peskov
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Артём Федоров
Universal Jiu Jitsu
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Малик Идалбаев
Gymnasium
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Полетаев Артём
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Сергей Дмитриев
GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Роман Комбаров
Gymnasium
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Grigorij Olenev
Dragon's Den Russia
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Мазалай Мазалаев
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Глеб Колихов
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Абдулали Musaev
Strela Team (official)
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Dmitry Savenkov
Кодокан Син-Рю
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Daniil Borisov
Gracie Barra Sevastopol
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Александр Виноградов
-LION academy-
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Daniil Пулин
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Андрей Пащук
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Damir Kuzmenko
АСЕ Ястреб
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Фёдор Лупинос
Gojira team
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Александр Кузнецов
Хольмганг
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Давид Адамян
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Егор Пачин
MATA LEAO
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
‹
1
2
›