Vi har upptäckt att du kanske använder en föråldrad webbläsare som inte är kompatibel med vår webbplats.
Toggle navigation
Community
Klubbar
Affiliations
Tävlanden
Logga in
Skapa konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Gymnasium Cup
Home
Events
Membership
Academies
Athletes
News
Ranking
Rules
Terms of Service
Competition Rules
Konto
Logga in
Skapa konto
Community
Klubbar
Affiliations
Tävlanden
Ranking
Best Boys 8-9 year White/Grey Belts
Senast uppdaterad för 12 minuter sedan
Rankings
Best Boys 8-9 year White/Grey Belts
Global
96.
Антон Матросов
Gymnasium
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
2
96.
Александр Лукьянов
Fratrum
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
96.
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
2
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
96.
Адьян Адучиев
Strela Team (official)
2
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
96.
Alexander Kim
Strela Team (official)
2
Points
2
Wins
2
Losses
0
0
1
96.
Минин Илья
Strela Team (official)
2
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
96.
Vasily Sharov
Gymnasium
2
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
108.
Сергей Дмитриев
GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Fedor Peskov
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Artem Sizykh
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Егор Пачин
MATA LEAO
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Grigorij Olenev
Dragon's Den Russia
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Полетаев Артём
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Артём Федоров
Universal Jiu Jitsu
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Давид Адамян
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Александр Кузнецов
Хольмганг
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Малик Идалбаев
Gymnasium
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Dmitry Savenkov
Кодокан Син-Рю
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Damir Kuzmenko
АСЕ Ястреб
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Фёдор Лупинос
Gojira team
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Abdulgamid Yaikbaev
Pridebjj
1
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
1
108.
Глеб Колихов
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Абдулали Musaev
Strela Team (official)
1
Points
1
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Эльдар Кушхов
S.P.O.R.T. Generation
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Daniil Пулин
Gymnasium
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Luka Banetishvili
Legion Brazilian Jiu Jitsu
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Андрей Пащук
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Демис Макарян
ART OF FIGHT
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Daniil Borisov
Gracie Barra Sevastopol
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Andrey Melnikov
Legacy Brazilian Jiu-Jitsu Yerevan
1
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
108.
Александр Виноградов
-LION academy-
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Роман Комбаров
Gymnasium
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Aleksandre Duchidze
Legion Brazilian Jiu Jitsu
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Luka Omiadze
Fighting club bushido
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Даниил Назаров
Strela Team (official)
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Мазалай Мазалаев
Клуб спортивного и боевого самбо "Тактик"
1
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
108.
Вадим Кожемяк
BJJ.Parnas
1
Points
1
Wins
1
Losses
0
0
1
‹
1
2
›