Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(December 18)
2-51
Acabado
Артём Абраменков
Supernova BJJ Academy
Unknown User ROLLER Won by points - 03:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -50 kg
(December 18)
44
Acabado
Egor Ignatov
Gojira team
Won by points - 04:00
Александр Маневич Gymnasium
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -34 kg
(December 18)
1-47
Acabado
Артём Глазков
Держава
Artem Ozaryan КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by points - 04:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(December 18)
2-47
Acabado
Alan Greulich
Samurai Academy
Георгий Проценко Gojira team Won by Submission - 02:10
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -46 kg
(December 18)
45
Acabado
Полина Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Won by Submission - 02:32
София Тонконог Gymnasium
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -40 kg
(December 18)
47
Acabado
Bogdan Zolin
Gojira team
Won by Submission - 02:00
Nikolay Kostyukov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2008-2009 (NoGi) / Boys / White / -49 kg
(December 18)
1-50
Acabado
Богдан Камешков
АСЕ Ястреб
Ilya Sergeev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 02:04
2008-2009 (Gi) / Boys / White / -40 kg
(December 18)
46
Acabado
Матвей Ванин
Gymnasium
Григорий Смирнов АСЕ Ястреб Won by Submission - 02:46
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -36 kg
(December 18)
1-49
Acabado
Sergey Zhelezcov
ICON (Айкон)
Имран Магомедов Agate team Won by Submission - 00:55
2008-2009 (Gi) / Girls / Grey / -45 kg
(December 18)
40
Acabado
Zhelezcova Nelli
ICON (Айкон)
Sofia Apolskaya КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by points - 04:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -40 kg
(December 18)
48
Acabado
Владислав Зуев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Dmitry Pravednikov Gymnasium Won by Submission - 00:48
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -36 kg
(December 18)
47
Acabado
Georgiy Shkodin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by points - 03:00
Сергей Иванов АСЕ Ястреб
2008-2009 (NoGi) / Boys / White / -49 kg
(December 18)
1-51
Acabado
Богдан Камешков
АСЕ Ястреб
Won by points - 04:00
Иван Кузьмин CHECKMAT INTERNATIONAL
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(December 18)
Acabado
Григорий Полтанов
Ludus Perm
Won by Walkover
Daniil Nak Gymnasium
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -50 kg
(December 18)
45
Acabado
Иван Чувашов
Gojira team
Won by Submission - 00:56
Egor Ignatov Gojira team
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(December 18)
2-52
Acabado
Джумахон Юсупов
Won by Submission - 01:15
Иван Дуткин АСЕ Ястреб
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -40 kg
(December 18)
48
Acabado
Bogdan Zolin
Gojira team
Won by Submission - 01:17
Alexander Reshetarchuk Gojira team
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(December 18)
38
Acabado
Artem Zakaryanov
Gymnasium
Won by Submission - 03:11
Лев Гаврилов Gymnasium
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(December 18)
2-53
Acabado
Unknown User
ROLLER
Won by Submission - 00:46
Григорий Полтанов Ludus Perm
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -40 kg
(December 18)
49
Acabado
Владислав Зуев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Родион Коршунов ART OF FIGHT Won by points - 04:00
2008-2009 (Gi) / Girls / Grey / -45 kg
(December 18)
41
Acabado
Sofia Apolskaya
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by points - 04:00
Uliana Udalishcheva Ribeiro Jiu Jitsu University
2008-2009 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -45 kg
(December 18)
1-53
Acabado
Taisiya Antonova
Won by Submission - 02:36
Aisha Yerlankyzy Alatau Academy
2012-2013 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 kg
(December 18)
2-58
Acabado
Fedoseev Matvey
ART OF FIGHT
Роман Тимаков Won by Submission - 00:32
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -55 kg
(December 18)
51
Acabado
Сергей Быков
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 00:56
Timur Kipriianov Gymnasium
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(December 18)
2-54
Acabado
Джумахон Юсупов
Unknown User ROLLER Won by Submission - 02:19
2008-2009 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -55 kg
(December 18)
1-54
Acabado
Anna Rozenberg
Gymnasium
Won by points - 04:00
DIANA SHINKARENKO Ribeiro Jiu Jitsu University
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -50 kg
(December 18)
Acabado
Aleksandr Klianchenkov
GF Team Russia
Won by Walkover
Platon Kasperovich S.P.O.R.T. Generation
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -45 kg
(December 18)
52
Acabado
Damir Kalandarov
Ludus GoJira
ALI OMARADIL ROLLER Won by points - 04:00
2008-2009 (Gi) / Boys / White / -50 kg
(December 18)
52
Acabado
Богдан Камешков
АСЕ Ястреб
Won by points - 04:00
Иван Кузьмин CHECKMAT INTERNATIONAL
2008-2009 (Gi) / Boys / White / -50 kg
(December 18)
50
Acabado
Ilya Sergeev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 00:29
Сулаймон Аминов Ludus GoJira
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(December 18)
47
Acabado
Alexey Rozhdestvenskiy
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 00:31
Anatoly Lesoto ART OF FIGHT
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(December 18)
49
Acabado
Тихон Мацуганов
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 00:20
Vasiliy Voyt CHECKMAT INTERNATIONAL