Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(December 18)
6
Acabado
Zakhar Fedunov
Куровское Fedunov Team
Won by points - 02:00
Maksim Kim Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(December 18)
1-6
Acabado
Aleksandr Fatkin
Gojira team
Won by points - 02:00
Maksim Samoylov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(December 18)
2-6
Acabado
Тимур Узденов
AF Academy
Won by points - 02:00
Miron Dubovskiy LION ACADEMY
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(December 18)
6
Acabado
Lev Sitnikov
BJJ FRX
Won by points - 03:00
Artem Chepaksov Gojira team
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(December 18)
7
Acabado
Александр Борисевич
Gymnasium
Илья Егоров SHADOWS WAY Won by points - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(December 18)
2-7
Acabado
Тимур Гарипов
CHEKMAT INTERNATIONAL
Ахмад Нурмагомедов Agate team Won by Submission - 00:56
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(December 18)
3
Acabado
Danil Kurdyukov
SHADOWS WAY
Won by points - 02:00
Даниэль Долина ART OF FIGHT
2016-2017 (NoGi) / Kids / White / -20 kg
(December 18)
7
Acabado
Paulina Ermakova
ZR TEAM ASSOCIATION
Марк Радзинский Gymnasium Won by points - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(December 18)
1-7
Acabado
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium
Won by Submission - 00:52
Yaroslav Pavlov
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(December 18)
2-8
Acabado
Александр Павлов
-LION academy-
Семен Трофимов SHADOWS WAY Won by Submission - 01:38
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(December 18)
6
Acabado
Сергей Александров
Gymnasium
Максим Мясников ICON INTERNATIONAL Won by Submission - 01:47
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(December 18)
8
Acabado
Артём Зубаровский
SHADOWS WAY
Won by Submission - 00:59
Zakhar Fedunov Куровское Fedunov Team
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(December 18)
1-9
Acabado
Aleksandr Karbanovich
Agat
Won by points - 02:00
Матвей Мухин Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(December 18)
Acabado
Мирослав Капитанюк
SHADOWS WAY
Трофим Хрулев CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Walkover - 02:11
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -31 kg
(December 18)
8
Acabado
Арина Власова
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 02:09
Darina Kuzmenko АСЕ Ястреб
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(December 18)
7
Acabado
Роман Носанов
Gymnasium
Александр Оленюк AF Academy Won by Submission - 01:15
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(December 18)
2-9
Acabado
Дмитрий Перегудов
Gymnasium
Won by points - 02:00
Владимир Журонов Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(December 18)
7
Acabado
Vladimir Khlopetskiy
Gymnasium
Рыбников Кирилл Gymnasium Won by points - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(December 18)
1-10
Acabado
МАКАР МОРОЗ
Gymnasium
Ваагн Оганесян Gymnasium Won by Submission - 00:21
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(December 18)
5
Acabado
Максим Осипов
PERSEUS
Егор Абатуров SHADOWS WAY Won by points - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(December 18)
9
Acabado
Илья Егоров
SHADOWS WAY
Won by points - 02:00
Артём Зубаровский SHADOWS WAY
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(December 18)
2-10
Acabado
Тимур Узденов
AF Academy
Alexey Novozhenov Gymnasium Won by Decision - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(December 18)
6
Acabado
Тимофей Барабаш
АСЕ Ястреб
Mansur Magomadov Gymnasium Won by points - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(December 18)
Acabado
Мирослав Капитанюк
SHADOWS WAY
Лев Мытарев SHADOWS WAY Won by Walkover
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(December 18)
1-8
Acabado
Aleksandr Fatkin
Gojira team
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Won by Submission - 00:24
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(December 18)
8
Acabado
Bogdan Somin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 02:00
Daniil Borisov Gracie Barra Sevastopol
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(December 18)
8
Acabado
Igor Nak
Gymnasium
Демис Макарян ART OF FIGHT Won by points - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / +44 kg
(December 18)
11
Acabado
Вадим Демин
Держава
Won by Submission - 00:36
Mikhail Potolitsyn Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(December 18)
1-11
Acabado
Ярослав Кобеняков
Gymnasium
Артемий Канунников Держава Won by points - 02:00
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -31 kg
(December 18)
9
Acabado
Арина Власова
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 03:00
Яна Ткачева Supernova BJJ Academy
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(December 18)
2-11
Acabado
Ахмад Нурмагомедов
Agate team
Won by Submission - 01:06
Адриан Жолобов Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(December 18)
9
Acabado
Максим Мясников
ICON INTERNATIONAL
Рыбников Кирилл Gymnasium Won by points - 02:00